Kontakta vår verksamhetschef

 

Thomas Hakan R

 

Verksamheten styrs av ett kansli som leder idéarbetet, verksamhetsutveckling samt en styrelse som beslutar om Företagsgruppens inriktning. Thomas Windahl är verksamhetschef på Företagsgruppen. Du kan nå honom på telefon 070-208 72 90 eller på thomas.windahl@foretagsgrupperna.se  Han har även uppdrag för flera Företagsgrupper i Stockholm.

 Styrelse 2017

Namn

Funktion

Företag

Kontakt

Per Tyrén

Ordförande

Fabege

per.tyren@fabege.se

Anja Frej

Ledamot

Fryshuset

anja.frej@fryshuset.se

Philip Wallgren

Ledamot

Svenska Hus

philip.wallgren@svenskahus.se

Tomas Bexar

Ledamot

Securitas

tomas.bexar@securitas.se

Moustafa Younes

Ledamot

Swedbank

moustafa.younes@swedbank.se

Marie Ekenberg

Ledamot

Motel L

marie.ekenberg@motel-l.se

Kristina Örvill

Ledamot

Atrium Ljungberg

kristina.orvill@atriumljungberg.se

Thomas Widlund

Ledamot

ICA Supermarket

thomas.widlund@supermarket.ica.se

Marcus Axelsson

Ledamot

Handelsbanken

maax03@handelsbanken.se

Fredrik Pürkner

Ledamot

INFRONT IT-Partner

fredrik.purkner@infrontitpartner.se

Susanne Björklund

Adj ledamot

Kommunikologcenter Sjöstaden

susanne.bjorklund@kommunikologcenter.se

Thomas Windahl Adj ledamot Konsult

thomas.windahl@foretagsgrupperna.se

Go to top