Kontakta vår verksamhetsansvarig

 

Verksamheten styrs av ett kansli som leder idéarbetet, verksamhetsutveckling samt en styrelse som beslutar om Företagsgruppens inriktning. Leif Nilsson är verksamhetsansvarig på företagsgruppen. Du kan nå honom på telefon 070-856 04 73 eller på leif@hornsberg.se. Han har även uppdrag för flera företagsgrupper i Stockholm och sitter som styrelseledamot i paraplyorganisationen Företagsgrupperna Stockholm, FGS.

 

 

Företagsgruppens styrelse 

NAMN

FUNKTION

FÖRETAG

KONTAKT

Jonas Norberg Ordförande Office IT Partner jonas.norberg@officeitpartner.se

Jan Lindgren

Vice ordförande

Danske Bank

jan.lindgren@danskebank.se

Gunnar Landing

Ledamot

JM

gunnar.landing@jm.se

Nina Sundberg

Ledamot

Citycon

nina.Sundberg@citycon.com

Anna Blomstergren

Ledamot

Handelsbanken

anli41@handelsbanken.se

Fredrik Wheeler

Ledamot

Apoca

Fredrik.Wheeler@apcoa.se

Maria Norin

Ledamot

AMF

maria.norin@amffastigheter.se

Siri Andersson Adj. ledamot Liljeholmens SDF siri.andersson@stockholm.se
Leif Nilsson Adj. ledamot Företagsgruppen leif@hornsberg.se

 

 Revisor

 Niklas Lundqvist    Swedbank                                                                                               

 

Go to top