Kontakta vår verksamhetsansvarig

 

Verksamheten styrs av ett kansli som leder idéarbetet, verksamhetsutveckling samt en styrelse som beslutar om Företagsgruppens inriktning. Leif Nilsson är verksamhetsansvarig på företagsgruppen. Du kan nå honom på telefon 070-856 04 73 eller på leif@hornsberg.se. Han har även uppdrag för flera företagsgrupper i Stockholm och sitter som styrelseledamot i paraplyorganisationen Företagsgrupperna Stockholm, FGS.

 

 

Företagsgruppens styrelse 

NAMN

FUNKTION

FÖRETAG

KONTAKT

Jonas Norberg Ordförande Office IT Partner jonas.norberg@officeitpartner.se

Karin Falkeäng 

Ledamot

Danske Bank

karin.falkeang@danskebank.se

Gunnar Landing

Ledamot

JM

gunnar.landing@jm.se

Sandra Perslund Ledamot

Citycon

sandra.perslund@citycon.com
Nahir Oussi

Ledamot

Handelsbanken

naou01@handelsbanken.se

Christer Svensson

Ledamot

Apoca

christer.svensson@apcoa.se

Maria Norin

Ledamot

AMF

maria.norin@amffastigheter.se

Bengt Jansson Adj. ledamot Spiderevent bengt.jansson@spiderevent.se
Leif Nilsson Adj. ledamot Företagsgruppen leif@hornsberg.com

 

 Revisor

Kent Andersson
       

 

 

Go to top